Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Maj z Rabatem!
26-04-2016

Maj z Rabatem!

Data wydarzenia: 26-04-2016

GRATKA DLA TURYSTÓW. Kolejni usługodawcy z Powiatu Drawskiego włączają się w akcję promocyjną „Maj z Rabatem”. W wybranych punktach noclegowych, gastronomicznych i usługowych na wszystkich chętnych czekają atrakcyjne zniżki.

- Do akcji promocyjnej „Maj z Rabatem” przekonuje się coraz więcej podmiotów, zarówno czysto biznesowych, jak i publicznych – mówi Starosta Stanisław Kuczyński. -  Ich lista aktualizowana jest na bieżąco na stronie internetowej powiatu. Zrozumienie tej idei niezwykle cieszy, bo tylko zróżnicowana oferta może przyciągnąć turystów i uczynić nas konkurencyjnymi w stosunku do innych regionów.
Oferta Pojezierza Drawskiego trafiła do szerokiej grupy odbiorców. Trwająca przez cały maj Akcja promowana jest w Szczecinie, Kołobrzegu i – to nowość - w Poznaniu.
Na zdjęciach: Bilboard reklamujący Akcję w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej (główny wjazd do Poznania od strony Obornik). Ekspozycja została zaplanowana od 4 kwietnia do 4 maja br. Po Poznaniu kursują także dwa oklejone reklamą autobusy MPK. Ekspozycję zaplanowano w podobnych terminach. Autobusy jeżdżą codziennie na innych liniach. Dzięki temu zasięg kampanii jest dużo większy, niż w przypadku gdyby autobus codziennie wyjeżdżał na te same ulice.
 
Uwaga: można jeszcze sie przyłączyć do akcji. Zapraszamy!

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona