Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

(Wice)Mistrzowie z Kalisza
27-04-2016

(Wice)Mistrzowie z Kalisza

Data wydarzenia: 27-04-2016

Sukces drużyny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim w Wojewódzkiej Licealiadzie Unihokeja Chłopców. Zajęli II miejsce.

Dnia 21.04.2016 r. odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Chłopców w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Grzmiącej. Gospodarzem turnieju była Szkoła ZST Szczecinek. Drużyna kaliskiego Liceum została wicemistrzem województwa.
W grupie B kaliscy licealiści rozegrali mecze z OSW Pyrzyce wygrywając 6:2 i z ZS 1 Goleniów deklasując rywali aż 12:0! W półfinale chłopcy spotkali się z gospodarzami turnieju ZST Szczecinek, z którymi pewnie wygrali 7:1.
- W finale spotkaliśmy się z drużyną ZSP Trzebiatów, z którą w ubiegłym roku przegraliśmy 0:1. W tym finale było podobnie – relacjonuje opiekun drużyny Karol Kalina. - Niestety musieliśmy uznać wyższość rywali przegrywając całe spotkanie 3:5. Pomimo porażki, chłopakom należą się ogromne brawa i gratulacje za godne reprezentowanie szkoły na szczeblu wojewódzkim.
Reprezentacja kaliskiego ZSP w Unihokeju chłopców, to: Krzysztof Paszkiewicz (BR), Krzysztof Czujko, Kacper Matuszewski, Radosław Sadowski, Szymon Szłapak (kapitan) i Nikodem Białecki.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona