Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Za drogo nad morzem? Wybierz Pojezierze Drawskie!
06-05-2016

Za drogo nad morzem? Wybierz Pojezierze Drawskie!

Data wydarzenia: 06-05-2016

Akcja rabatowa „Maj z rabatem” zainicjowana przez Powiat Drawski to prawdziwa gratka dla turystów. Skorzystać mogą oczywiście także mieszkańcy. W wybranych punktach noclegowych, gastronomicznych i usługowych na wszystkich chętnych czekają atrakcyjne zniżki.

Lista podmiotów uczestniczących w Akcji aktualizowana jest na bieżąco na stronie internetowej powiatu. Włączyć można się w każdej chwili.
- Już w ubiegłym roku we wrześniu efekty akcji były zauważalne, pomimo tego, że została zorganizowana po raz pierwszy (pod nazwą „Wrzesień z rabatem”), a nowym pomysłom zawsze trudniej jest się przebić – tłumaczy Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.
Na czym polega „Maj z rabatem”? Powiat zaprasza przedsiębiorców różnych branż, przede wszystkim związanych z turystyką i gastronomią, do udzielania rabatów na wybrany rodzaj usług lub asortymentu. Właśnie w maju i wrześniu, gdy turystów jest „jak na lekarstwo”. Lista przedsiębiorców oraz ich oferta są przez powiat reklamowane.
- Z przekazem docieramy m.in. do Szczecina, Poznania i Kołobrzegu – dodaje Starosta. - Najlepszy efekt uzyskamy jednak wówczas, gdy będzie nas wielu, a do akcji włączą się także instytucje publiczne. Mamy już pierwsze jaskółki, na przykład kino.
            W ubiegłym roku autokary przyjeżdżały m.in. z Kołobrzegu, gdzie powiat pozwolił sobie na małą prowokację. Jeden banerów tam umieszczonych zawierał hasło: „Za drogo nad morzem? Wybierz Pojezierze Drawskie!”.
Na zdjęciach: Baner reklamujący Akcję przy ul. Fredry na drodze do kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej. Ekspozycja trwała od 4 kwietnia do 4 maja br. Drugi billboard o tym samym terminie ekspozycji znalazł się przy ul. Koszalińskiej.
Uwaga: można jeszcze sie przyłączyć do akcji. Zapraszamy!

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona