Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

DOTACJE NA ZABYTKI – DODATKOWY NABÓR
12-05-2016

DOTACJE NA ZABYTKI – DODATKOWY NABÓR

Data wydarzenia: 12-05-2016

Starosta Drawski Stanisław Kuczyński ogłasza dodatkowy nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonym na obszarze powiatu drawskiego, w roku 2016.

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Powiatu Drawskiego na posiedzeniu w dniu 11 maja 2016r. przyjął uchwałę dotyczącą uruchomienia rezerwy finansowej, co dało możliwość zwiększenia zaplanowanej kwoty na ochronę zabytków położonych na terenie Powiatu Drawskiego z 40.000zł na 110.000 zł.
 
W związku z powyższym Starosta Drawski ogłosił dodatkowy nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonym na obszarze powiatu drawskiego, w roku 2016.
 
Od 12 kwietnia do 2 czerwca 2016 r. można składać wnioski o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze powiatu drawskiego.
 
W 2016 roku obowiązują zasady udzielania dotacji przyjęte uchwałą Nr XVIII/126/2016 Rady Powiatu Drawskiego z dnia 19 lutego 2016 r.
 
Szczegółowe informacjedostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Drawskiego pod adresem internetowym: www.bip.powiatdrawski.pl (zakładka: ogłoszenia, katalog: Nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonym na obszarze powiatu drawskiego, w roku 2016.
 
Informacji odnośnie naboru wniosków udzielane są w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, osoba do kontaktu Anna Hnatkowska  tel.: 94 3630763 oraz adresem e-mail: a.hnatkowska@powiatdrawski.pl .
 
 Załączniki:
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona