Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Na gościnnych deskach
16-05-2016

Na gościnnych deskach

Data wydarzenia: 16-05-2016

Uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie pod opieką nauczycieli zaprezentowali na deskach sceny kina „Wolność” w Szczecinku przedstawienie zatytułowane „Stop agresji”. Był to występ gościnny podczas spotkania profilaktycznego „Nasze zdrowie w naszych rękach''

12 maja odbyło się spotkanie prozdrowotne dla dzieci ze szczecineckich szkół. W sali kina „Wolność” przedstawiciele różnych instytucji, a także szkół starali się przekonać młodzież o tym, że warto dbać o swoje życie oraz zdrowie. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane we współpracy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinku, a także SAPiK-u i Gimnazjum nr 1 w Szczecinku.
Występ uczniów z Bobrowa był ilustracją problemu agresji słownej i fizycznej, która jest obecna we współczesnym świecie. Młodzież z ZPE-T swoje role odegrała z ogromnym zaangażowaniem, a sam występ został nagrodzony gromkimi brawami. Jego przekaz był jasny, to swoista lekcja tego, co powinno zmienić się w myśleniu wielu ludzi.
Szczególne podziękowania należą się koordynatorom przedstawienia: Karolinie Gościńskiej i Małgorzacie Wilk oraz nauczycielom-aktorom: Renacie Zwierzyńskiej i Natalii Mazur. Oby więcej takich wspaniałych przedsięwzięć z udziałem uczniów ZPE-T w Bobrowie!
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona