Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

DZIEŃ OTWARTY W ZSP W CZAPLINKU!
17-05-2016

DZIEŃ OTWARTY W ZSP W CZAPLINKU!

Data wydarzenia: 17-05-2016

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku ma przyjemność zaprosić na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 20 maja 2016 roku w budynku Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Parkowej 2 w godzinach od 09.00 do 12.00.

 

            Zapraszamy w szczególności tegorocznych absolwentów szkół gimnazjalnych wraz z rodzicami i nauczycielami. Pragniemy zapoznać Państwa z ofertą edukacyjną naszej placówki, pokazać pracownie dydaktyczne, przedstawić dyrekcję oraz grono pedagogiczne, zaznajomić z metodyką kształcenia na poziomie ogólnokształcącym, ale także w zakresie przedmiotów zawodowych.

 

            Przygotowaliśmy dla naszych gości wiele atrakcji. Będzie możliwość uczestniczenia w lekcjach pokazowych, doświadczeniach z zakresu biologii i chemii, odbycia twórczych rozmów z językoznawcami, obejrzenia internatu. Dodatkowo zaprezentujemy stoisko informacyjne, gdzie opowiemy o współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu i ofertą lekcji akademickich. Specjalnie na tę okazję nasi podopieczni z Technikum opracowali stoiska: gastronomiczne, turystyczne i drzewne.

 

            „Wybór szkoły ponadgimnazjalnej to ważny krok w stronę dorosłego życia, warto więc podejść do niego odpowiedzialnie i krytycznie. Świadomi trudności tej decyzji, dajemy szansę wejścia poza mury szkoły, by przekonali się Państwo naocznie, jak: działamy, pracujemy, uczymy. Liczą się nie wielkie słowa, ale konkretne czyny i efekty, dlatego chcemy je Państwu pokazać” – mówi Dyrekcja ZSP.

 

            DZIEŃ OTWARTY to zatem gwarancja zdobycia rzetelnych informacji, możliwość skonfrontowania opinii z rzeczywistością, a przede wszystkim aktywnie i twórczo spędzony czas, dobrze spożytkowane chwile, które dla wielu będą procentować w przyszłości. 

 

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona