Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zarząd ze Smakiem
19-05-2016

Zarząd ze Smakiem

Data wydarzenia: 19-05-2016

W dniu 18 maja br. odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego, na którym podjęto uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu „Smak Targów”. Prezentacja zgłoszonej potrawy i jej ocena przez Jury nastąpi w trakcie „Targów Smaków”, które odbędą się 28 maja 2016 roku w Drawsku Pomorskim.

Na wczorajszym posiedzeniu rozmawiano także o zaleceniach Inspektora Sanitarnego wynikających z kontroli przeprowadzonych w placówkach oświatowych Powiatu Drawskiego.
Zarząd na swoim siedemdziesiątym szóstym posiedzeniu rozpatrywał również propozycję zaproszenia chóru „Promień” ze Szczuczyna na Białorusi. Tematem rozmów były także obchodów 70-lecia CSWL Drawsko, w tym Dzień Otwartych Koszar, który odbędzie się 24 maja br.
Rozpatrywano także ofertę Stowarzyszenia Klub Walki Washi z Broczyna, którą złożono w trybie pozakonkursowym jako ofertę na realizację zadania publicznego oraz przyjęto projekt porozumienia w sprawie rozwiązania umowy o wsparcie realizacji „Powiatowej Gali Walki Czaplinek 2016”, która nie odbyła się z przyczyn organizacyjnych.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona