Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Maj z Rabatem trwa!
20-05-2016

Maj z Rabatem trwa!

Data wydarzenia: 20-05-2016

Do końca maja 2016 r. potrwa akcja promocyjna „Maj z rabatem”. Powtórka – we wrześniu.

Zainicjowana przez powiat drawski akcja rabatowa ma pomóc w przyciągnięciu turystów na pojezierze Drawskie.
- Jestem przekonany, że każdy kto zobaczy co mamy do zaoferowania, będzie do nas wracał – przekonuje Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. – Jednak aby tak się stało, trzeba najpierw go czymś skusić.
Taką rolę pełnić mają rabaty, które na swoje usługi dają w tym miesiącu różne firmy i instytucje. Skorzystać mogą oczywiście także mieszkańcy.
Na czym polega „Maj / wrzesień z rabatem”? Powiat zaprasza przedsiębiorców różnych branż, przede wszystkim związanych z turystyką i gastronomią, do udzielania rabatów na wybrany rodzaj usług lub asortymentu. Właśnie w maju i wrześniu, gdy turystów jest „jak na lekarstwo”. Lista przedsiębiorców oraz ich oferta są przez powiat reklamowane m.in. w Szczecinie, Poznaniu i Kołobrzegu. Najlepszy efekt akcji możliwy będzie do uzyskania wówczas, gdy uczestników akcji będzie wielu.
Lista podmiotów uczestniczących w „Maju z rabatem” aktualizowana jest na bieżąco na stronie internetowej powiatu. Już teraz przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do uczestnictwa we wrześniowej edycji. Zapraszamy do kontaktu w Wydziałem Rozwoju i Promocji Powiatu.
Na zdjęciu: Jeden z dwóch autobusów MPK kursujących w Szczecinie z reklamami Akcji.

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona