Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ciekawy rok dla seniorów
31-05-2016

Ciekawy rok dla seniorów

Data wydarzenia: 31-05-2016

Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janusz Garbacz uczestniczył w uroczystym spotkaniu z okazji I -szej rocznicy powołania Stowarzyszenia Seniorów w Drawsku Pomorskim.

Obchody jubileuszu odbyły się w piątek, 27 maja br. w Stanicy nad Okrą. Stowarzyszenie Seniorów w Drawsku Pomorskim zostało powołane i zarejestrowane 5 czerwca 2015 roku. W ostatnim dniu ubiegłego roku liczyło 95 członków, zaś obecnie 120.
Już pierwszy rok działalności obfitował w ciekawe wydarzenia. Seniorzy zwiedzili m.in. Międzyzdroje, uczestniczyli w spotkaniach integracyjno- rozrywkowych połączonych z poczęstunkiem i muzyką, spotkaniach wigilijnych, Dniu Babci i Dziadka, czy w wycieczce do Górki Klasztornej. Dziesięć osób wzięło udział w dwutygodniowej rehabilitacji w Kołobrzegu, były także szczepienia przeciw grypie. W październiku ub. roku i marcu br. organizacja rozprowadziła dla potrzebujących aż 45 ton jabłek.
Jak podkreślają członkowie Stowarzyszenia, wszystkie te przedsięwzięcia zostały zrealizowane dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe oraz drawski Urząd Miejski. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona