Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie po raz szósty!
07-06-2016

Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie po raz szósty!

Data wydarzenia: 07-06-2016

Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Land Rover Club PL zapraszają na kolejną edycję Mistrzostw w chodzeniu po Drawie , które odbędą się w niedzielę 19 czerwca br.

Jest to otwarty amatorski marsz przeprawowy, wzbogacony o przeszkody i zadania:
  • marsz rzeką
  • marsz terenowy
  • techniki linowe, m.in. most linowy i zjazd na rolce
  • zadania paramedyczne (ABC)
  • inne ‘Zadania Specjalne’

Spotkanie uczestników  o godzinie 10.30 na moście betonowym przez rzekę Drawę w ciągu drogi leśnej z Karwic lub Konotopu do Siennicy, w pobliżu wyjścia Drawy z jeziora Lubie. Startujemy o godzinie 11.00! Trasę pokonujemy własnym rytmem bez pomiaru czasu.

UWAGA: MIEJSCE ROZPOCZĘCIA MARSZU MOŻE ULEC ZMIANIE - WSZYSCY UCZESTNICY ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Wymagania sprzętowe dla uczestników:
- sznurowane buty najlepiej ponad kostkę, długie spodnie, koszulka lub koszula najlepiej z długim rękawem. Odzież i obuwie zapasowe do przebrania po marszu są obowiązkowe, spakowane  w sposób zabezpieczający  przed zamoczeniem.

Wśród uczestników imprezy, którzy wykonają przynajmniej połowę zadań, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Uczestnictwo w imprezie jest NIEODPŁATNE. Organizator zapewnia medyczne zabezpieczenie trasy, ognisko wraz z wyżywieniem oraz miejsce parkingowe.

Udział w Mistrzostwach może wziąć każda osoba pełnoletnia (osoby niespełniające tego warunku tylko pod opieką osoby dorosłej i za pisemną zgodą opiekuna prawnego), która oświadczy, że jest zdrowa i nie ma przeciwwskazań do udziału w grze terenowej.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 16.06.2016 (podajemy datę urodzenia, nr kontaktowy oraz pesel - dla celów ubezpieczeniowych).

Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Karolina Podolska) lub mailowo: turystyka@powiatdrawski.pl

W przypadku spadku temperatur poniżej 20 *C; silnych burz lub  innych anomalii pogodowych zagrażających bezpieczeństwu uczestników marsz może być odwołany. W razie wątpliwości uczestnicy proszeni są o kontakt telefoniczny z organizatorem.