Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zarząd obradował po raz osiemdziesiąty
15-06-2016

Zarząd obradował po raz osiemdziesiąty

Data wydarzenia: 15-06-2016

W środę, 15 czerwca 2016 roku odbyło się osiemdziesiąte w bieżącej kadencji posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego.

Na dzisiejszych obradach zaopiniowano pozytywnie projekt uchwały Rady Powiatu w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie aneksu do umowy dzierżawy pomiędzy Powiatem Drawskim a Spółką Szpitale Polskie S.A. Aneks związany jest z remontem Oddziału Pediatrii w Drawskim Centrum Specjalistycznym, który niewątpliwie zwiększy jakość usług zdrowotnych świadczonych na rzecz mieszkańców powiatu drawskiego.
Podjęto także uchwały w sprawie organizacji Konkursu Wiedzy o Powiecie Drawskim, ustalenia przerwy w pracy Przedszkola Specjalnego w Drawsku Pomorskim wchodzącego w skład Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie oraz w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na rok 2016.
Ponadto rozpatrywano szereg wniosków w tym m.in. o wsparcie finansowe Święta Drawy, o wsparcie finansowe „Festynu Parafialno-Sołeckiego” w Machlinach, o dofinansowanie zakupu elementów zielonych siłowni i koszulek, o udzielnie dotacji celowej na zakup sprzętu dla OSP oraz o wsparcie realizacji filmu dokumentalnego. Przyjęto także informacje dwóch organizacji pozarządowych o rezygnacji z realizacji zadania publicznego.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona