Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Chwile radosne i nostalgiczne…
27-06-2016

Chwile radosne i nostalgiczne…

Data wydarzenia: 27-06-2016

24 czerwca br. rozpoczęły się upragnione przez uczniów wakacje. W Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie również odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie roku szkolnego 2015/2016.

W uroczystości prowadzonej przez Dyrektora Placówki Krystiana Ignacaka udział wziął Wicestarosta Jacek Kozłowski, Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janina Jung, a przed wszystkim uczniowie i ich rodzice.
Podczas ceremonii rozdano świadectwa dzieciom i młodzieży, którzy wyróżniali się swoją postawą wobec zajęć oraz uczestniczyli aktywnie w życiu szkoły, reprezentowali ją
w zawodach sportowych. Prócz świadectw i dyplomów na każdego wyróżnionego czekała symboliczna nagroda. Wychowawcy klas pogratulowali swoim podopiecznym osiągnięć
i życzyli wspaniałych chwil pełnych zabawy, ale i bezpieczeństwa. Dyplomy otrzymali również rodzice uczestniczący w życiu szkoły, będący podporą nauczycieli, dobrymi aniołami. Dzień ten oprócz radosnych momentów przyniósł chwile smutku i wzruszenia, bowiem wszyscy zebrani żegnali odchodzącego na zasłużoną emeryturę, wieloletniego dyrektora i nauczyciela Romana Kotłowskiego. Pan Roman został nagrodzony głośnymi i długimi oklaskami – była to chwila pełna emocji. Swoją przygodę ze szkołą zakończyło również troje uczniów – zostali oni również pożegnani z serdecznością. Byli to Basia Żurawińska, Remek Kiszkiel i Magdalena Błaszkiewicz.  
Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków pod opieką Kamili Nowak-Więcek oraz młodzieży, pod kierunkiem Agnieszki Wiśniewskiej i Bożeny Matulewicz. Podczas zakończenia roku głos zabrał także Wicestarosta, który podziękował uczniom i nauczycielom za ciężką i owocną pracę, za rok pełen zmian. Życzył również bezpiecznych wakacji i wypoczynku. Do życzeń o bezpiecznych wakacjach przyłączył się przedstawiciel policji.
            Kolejny rok szkolny dobiegł końca – nadeszły zasłużone wakacje, czas odpoczynku i regeneracji sił. Gratulujemy osiągnięć! Koordynatorkami uroczystości były panie: Regina Kosianowicz i Justyna Łuczak.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona