Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nagrody przekazane zwycięzcom!
01-07-2016

Nagrody przekazane zwycięzcom!

Data wydarzenia: 01-07-2016

JEZIORO TAJEMNIC. Zwycięzcy oraz wyróżnieni w konkursach związanych z Akcją Eksploracyjno-Historyczną „Jezioro Tajemnic” w ostatnią środę (29.06.2016) odebrali nagrody. Rower i laptop powędrowały do właścicieli!

Przypomnijmy, że Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim ogłosiło trzy konkursy będące elementem działań podejmowanych w ramach Akcji „Jezioro Tajemnic”: konkurs plastyczny, konkurs na grę planszową oraz konkurs na pieszą trasę turystyczną opartą na motywach związanych z Akcją.
W konkursie na grę planszową zwycięzcą została Adela Zaręba z Czaplinka, która otrzymała laptopa, natomiast Wiktor Żochowski odebrał rower za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie plastycznym „Tajemnice naszych jezior”. Wśród osób wyróżnionych w konkursie plastycznym znalazły się: Wiktoria Kamińska, Wojciech Zięba, Oliwier Biegajło, Natalia Lewandowska, Aleksander Małys oraz Anna Preca. Wszyscy otrzymali materiały promocyjne.
Konkurs na pieszą trasę turystyczną nie został rozstrzygnięty z powodu zbyt małej ilości przekazanych prac - wpłynęła tylko jedna. Złożył ją Bartłomiej Hołownia ze Złocieńca. Ponieważ wszystko wskazuje na to, że Akcja jest rozwojowa, Starosta Drawski Stanisław Kuczyński jest przekonany, że należy powrócić do tego konkursu na przykład w przyszłym roku. Ciągle przybywa nowych informacji i z tego powodu trasy mogą być jeszcze ciekawsze. To powinno także skłonić do uczestnictwa dużo większe grono osób.
Oprócz Starosty, w uroczystym wręczeniu nagród uczestniczył także Wicestarosta Jacek Kozłowski oraz Janina Jung, Członek Zarządu Powiatu Drawskiego.
Przypominamy także o nowym konkursie związanym z Akcją: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim wraz ze sponsorem firmą ECN- Systemy Nurkowe ogłosiło konkurs na najciekawszą relację z nurkowania w jeziorze Drawsko w ramach Akcji Eksploracyjno-Historycznej „Jezioro Tajemnic”. Nagrodą jest profesjonalny skafander! Czas na nadsyłanie prac: do 30 listopada! Jednym z celów konkursu jest zebranie informacji koniecznych do przygotowania mapy wraków w jeziorze Drawsko. Szczegóły na stronie internetowej projektu http://jeziorotajemnic.pl/ – w zakładce konkursy. Zapraszamy!
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona