Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ahoj przygodo!
01-07-2016

Ahoj przygodo!

Data wydarzenia: 01-07-2016

Dnia 24 czerwca 2016 roku w Szczecinie odbył się IX Wojewódzki Przegląd Piosenki Żeglarskiej. Głównym organizatorem Przeglądu był Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej. Wśród trzydziestu wykonawców z ośrodków i domów pomocy społecznej Powiat Drawski reprezentowali Mieszkańcy DPS w Darskowie.

Pod opieką terapeutów: Anny Łozińskiej i Mariusza Kiezika od kilku tygodni Mieszkańcy przygotowali swój repertuar. Wykonane utwory: ,,Biała mewo” oraz ,,Gdzie ta keja” spotkały się z ogromną życzliwością słuchaczy. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Każdy z uczestników Przeglądu otrzymał pamiątkową koszulkę oraz dyplom uczestnictwa. Nie było przegranych – wygrali wszyscy! Nagrodą była możliwość zaprezentowania swoich zdolności na scenie. Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Nie zabrakło niespodzianek. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili zarówno na scenie jak i przed nią. Były tańce i wzajemne kibicowanie.
- Impreza ta stanowi niezwykle ważne wydarzenie w życiu Mieszkańców Domu – relacjonuje Dyrektor darskowskiego DPS Wioletta Smolich. - Zabawa była wspaniała. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejny X Przegląd Piosenki Żeglarskiej w Szczecinie. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona