Na rower z nowym przewodnikiem!
06-07-2016

Na rower z nowym przewodnikiem!

Data wydarzenia: 06-07-2016

W dniu 05.07.2016 Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim odwiedził Robert Szawurski - pasjonat kolarstwa z Hrubieszowa, który kilkakrotnie objechał rowerem całą Polskę. W uznaniu dla jego pasji i wytrwałości Wicestarosta Jacek Kozłowski podarował mu najnowszy przewodnik turystyczny „Powiat Drawski dla aktywnych".

Publikacja ta w czytelny sposób porządkuje informacje dotyczące najważniejszych atrakcji turystycznych, przyrodniczych i historycznych powiatu drawskiego. Zawiera wszystkie szlaki rowerowe, piesze, kajakowe i konne oraz trasy nordic walking, uzupełniona jest także bogatym materiałem kartograficznym.
Przewodnik został opracowany i wydany przez Wydawnictwo Eko - Map we współpracy z Wydziałem Rozwoju i Promocji Powiatu i kolportowany jest przez Starostwo Powiatowe na potrzeby promocji Powiatu.