Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Powiat popłynął...
11-07-2016

Powiat popłynął...

Data wydarzenia: 11-07-2016

W dniu 9 lipca 2016 na plaży w Żabinku odbyło IV Święto Wody, połączone z wyścigami Smoczych Łodzi. Drużyna Powiatu Drawskiego, której kapitanem był Wicestarosta Jacek Kozłowski, zakończyła rywalizację w półfinale.

Pomimo tego, że pogoda niezbyt sprzyjała zawodom, cała załoga stawiła się na starcie w dobrych humorach, tym bardziej, że wraz z nimi pojawiła się spora grupa kibiców, która z całych sił dopingowała i wspierała swoją drużynę. Zwycięzcą zawodów została ekipa z Żabinka, drugie miejsce zajęła drużyna z Zakładu Karnego Wierzchowo, zaś drużyna Powiatu otarła się o brązowy medal, nawiązując wyrównaną walkę z grupą Polskiego Związku Wędkarskiego z Wierzchowa.
Skład załogi Powiatu Drawskiego: Wicestarosta Jacek Kozłowski, Joanna Andrykowska, Joanna Kołodziejska, Agnieszka Tylka, Karolina Podolska, Anna Kondratowicz, Sebastian Lepert, Krzysztof Kaziszyn, Jacek Zbierajewski, Wojciech Krakos, Rafał Szczuchniak, Damian Świercz, Krzysztof Kursa, Maciej Świercz, Dominik Podgajny, Arkadiusz Udycz, Przemysław Pauliński.
Zarząd Powiatu Drawskiego dofinansował imprezę kwotą 4000,00 zł.
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona