Wrzesień z rabatem!
21-07-2016

Wrzesień z rabatem!

Data wydarzenia: 21-07-2016

Rusza jesienna odsłona akcji promocyjnej "Maj i wrzesień z rabatem"! Do wzięcia w niej udziału zapraszamy wszystkich usługodawców z powiatu drawskiego. Akcja będzie trwała od 1.09.2016 do 30.09.2016.

Na czym polega akcja „Maj / wrzesień z rabatem”? Powiat zaprasza przedsiębiorców różnych branż, przede wszystkim związanych z turystyką i gastronomią, do udzielania rabatów na wybrany rodzaj usług lub asortymentu - właśnie w maju i wrześniu, gdy turystów jest „jak na lekarstwo”. Lista przedsiębiorców oraz ich oferta będą przez powiat reklamowane m.in. w Szczecinie, Poznaniu i Kołobrzegu.
Lista podmiotów uczestniczących w akcji aktualizowana jest na bieżąco na stronie internetowej powiatu w zakładce "Turystyka". Już teraz przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do uczestnictwa we wrześniowej edycji. Zgłoszenia (formularz poniżej) proszę przesyłać  na adres mailowy turystyka@powiatdrawski.pl