Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Powiatowe Święto Policji
28-07-2016

Powiatowe Święto Policji

Data wydarzenia: 28-07-2016

W dniu wczorajszym, tj. 27 lipca w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W uroczystości udział wzięli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Wicestarosta Jacek Kozłowski i Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz.

Święto Policji w Polsce obchodzone jest od 1995 roku i przypada w rocznicę powołania 24 lipca 1919 roku polskiej Policji Państwowej.
Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pomorskim podziękował za wysiłek i trud działań podejmowanych na rzecz zapewniania bezpieczeństwa oraz utrzymania porządku publicznego.
Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jan Pytka wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Drawsku Pomorskim insp. Jarosławem Smolarkiem wręczyli akty mianowania, wyróżnienia, odznaczenia i nagrody najbardziej zasłużonym policjantom i pracownikom cywilnym.
Starosta Drawski w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Drawskiego życzył wszelkiej pomyślności i wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy oraz satysfakcji z realizacji planów i zamierzeń zawodowych.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona