Zatańczyli dla Franka
28-07-2016

Zatańczyli dla Franka

Data wydarzenia: 28-07-2016

W sobotę 23 lipca 2016r. na obiekcie sportowym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim odbył się już drugi maraton zumby i fitnessu, którego celem była zbiórka środków finansowych na leczenie 6- letniego Franka Łukszy, chorego na mukowiscydozę.

Na specjalnym stoisku w zamian za datek dla Franka można było otrzymać przepyszne domowe wypieki przygotowane przez wolontariuszy. Ponadto w przerwie między intensywnymi ćwiczeniami odbyła się loteria fantowa, w której można było wygrać odżywki od Planet Muscle oraz romantyczny weekend  dla dwojga w Pałacu Wąsosz.
Dzięki hojności osób, które licznie przybyły na maraton, udało się uzbierać 1906,20 zł na leczenie małego Franka.
Impreza odbyła się w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Zarząd Powiatu Drawskiego.