Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nowe wyzwanie
03-08-2016

Nowe wyzwanie

Data wydarzenia: 03-08-2016

W dniu dzisiejszym Starosta Drawski Stanisław Kuczyński złożył podziękowania za dotychczasową współpracę na ręce Księdza Dyrektora Arnolda Zimnickiego.

Ksiądz Zimnicki jest Dyrektorem Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego „Domu Młodzieży” w Trzcińcu.  Ośrodek jest niepubliczną placówką resocjalizacyjną, przeznaczoną dla chłopców niedostosowanych społecznie bądź z zaburzeniami zachowania, dla których sąd zastosował środek wychowawczy w postaci umieszczenia w MOW.
W br. miesiącu Ksiądz Arnold rozpoczyna pracę w Placówce  Opiekuńczo – Wychowawczej „Dom Młodzieży” w Poznaniu. Jest to placówka łączącą zadania placówek typu socjalizacyjnego i interwencyjnego, zapewniająca wychowankom całodobową opiekę.
 
Starosta Stanisław Kuczyński wraz z Etatowym Członkiem Zarządu Januszem Garbaczem podziękowali Księdzu za dotychczasową, twórczą, zawsze nacechowaną życzliwością współpracę i życzyli wszelkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby.
Do życzeń dołączyli także płk Marek Gmurski Komendant Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko, ppłk Paweł Mela – Komendant 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Drawsku Pomorskim, ksiądz Piotr Jesionowski Proboszcz Parafii pw. Świętego Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim oraz ksiądz kapelan Przemysław Tur.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona