Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Odpocznij we wrześniu. Z rabatem!
13-09-2016

Odpocznij we wrześniu. Z rabatem!

Data wydarzenia: 13-09-2016

Ruszyła jesienna odsłona promocyjnej akcji rabatowej zainicjowanej przez Powiat Drawski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych lokalnych usługodawców i przedsiębiorców w ramach kampanii promocyjnej „Wrzesień z rabatem".

Trzecia edycja akcji, tak jak poprzednie, ma na celu promowanie wypoczynku na Pojezierzu Drawskim także poza sezonem turystycznym. Przez cały wrzesień, w wybranych punktach noclegowych, gastronomicznych czy usługowych, turyści oraz mieszkańcy mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek.
Zorganizowana przez Starostwo Powiatowe kampania reklamowa akcji obejmuje jej promocję nie tylko na terenie powiatu drawskiego, ale także w Poznaniu, Kołobrzegu oraz w Szczecinie. W jej skład wchodzą: billboard reklamujący akcję w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej (główny wjazd do Poznania od strony Obornik), billboard w Kołobrzegu przy ul. Walki Młodych (główny wjazd na starówkę) oraz baner w Kołobrzegu przy ulicy Fredry.
Po Poznaniu i Szczecinie kursują także dwa oklejone reklamą akcji autobusy MPK. Autobusy jeżdżą codziennie na innych liniach. Dzięki temu zasięg kampanii jest dużo większy, niż w przypadku gdyby autobus codziennie wyjeżdżał na te same ulice. Ekspozycja została zaplanowana od 10 sierpnia do 10 września br.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona