Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Odpocznij we wrześniu. Z rabatem!
13-09-2016

Odpocznij we wrześniu. Z rabatem!

Data wydarzenia: 13-09-2016

Ruszyła jesienna odsłona promocyjnej akcji rabatowej zainicjowanej przez Powiat Drawski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych lokalnych usługodawców i przedsiębiorców w ramach kampanii promocyjnej „Wrzesień z rabatem".

Trzecia edycja akcji, tak jak poprzednie, ma na celu promowanie wypoczynku na Pojezierzu Drawskim także poza sezonem turystycznym. Przez cały wrzesień, w wybranych punktach noclegowych, gastronomicznych czy usługowych, turyści oraz mieszkańcy mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek.
Zorganizowana przez Starostwo Powiatowe kampania reklamowa akcji obejmuje jej promocję nie tylko na terenie powiatu drawskiego, ale także w Poznaniu, Kołobrzegu oraz w Szczecinie. W jej skład wchodzą: billboard reklamujący akcję w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej (główny wjazd do Poznania od strony Obornik), billboard w Kołobrzegu przy ul. Walki Młodych (główny wjazd na starówkę) oraz baner w Kołobrzegu przy ulicy Fredry.
Po Poznaniu i Szczecinie kursują także dwa oklejone reklamą akcji autobusy MPK. Autobusy jeżdżą codziennie na innych liniach. Dzięki temu zasięg kampanii jest dużo większy, niż w przypadku gdyby autobus codziennie wyjeżdżał na te same ulice. Ekspozycja została zaplanowana od 10 sierpnia do 10 września br.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona