Szkoła to najlepsza inwestycja
23-08-2016

Szkoła to najlepsza inwestycja

Data wydarzenia: 23-08-2016

Niebawem 1 września. W dniu 22.08.2016 roku Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Wicestarosta Jacek Kozłowski wizytowali kolejną jednostkę oświatową przed rozpoczęciem roku szkolnego 2016 - 2017.

Tym razem był to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Andersa w Złocieńcu. Dyrektor ZSP Beata Miszewska – Kozłowska zrelacjonowała zakres prac remontowych, jaki wykonany został w okresie wakacyjnym. Wymieniono posadzki w ciągach komunikacyjnych, wykonano tynki strukturalne ścian na parterze budynku głównego i w klatkach schodowych, pomalowano hol, a także wymieniono część oświetlenia. Wszystkie prace zakończone zostaną przed rozpoczęciem roku szkolnego. W spotkaniu uczestniczyli Naczelnik Wydziału Remontów i Inwestycji Mirosław Szulist i Inspektor Joanna Stasiak.
Na remonty w budynku szkoły i internatu Zarząd Powiatu Drawskiego przeznaczył 150 tys. złotych.