Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Fundusze na projekty B+R dla przedsiębiorców
31-08-2016

Fundusze na projekty B+R dla przedsiębiorców

Data wydarzenia: 31-08-2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Środa z funduszami na projekty B+R dla przedsiębiorców”.

Spotkanie odbędzie się 07 września br. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy 28 Lutego 16.
 
Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwościach pozyskania środków unijnych przez przedsiębiorstwa na projekty „od pomysłu do rynku”, w tym m.in. na:
- badania przemysłowe lub eksperymentalne prace rozwojowe w celu opracowania nowych lub ulepszenia  istniejących rozwiązań, łącznie z przygotowaniem prototypów doświadczalnych oraz instalacji pilotażowych;
-  wdrożenie wyników prac B+R oraz wspieranie procesu ich komercjalizacji w przedsiębiorstwach;
- tworzenie oraz rozwój infrastruktury B+R w przedsiębiorstwach (zakup aparatury, sprzętu, technologii i innej niezbędnej infrastruktury służącej tworzeniu innowacyjnych produktów i usług);
- tworzenie działów badawczo-rozwojowych i laboratoriów w przedsiębiorstwach oraz tworzenie centrów badawczo-rozwojowych.
             
Spotkanie prowadzone będzie przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku.
Udział w spotkaniu  jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 13:00.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 06.09.2016 r. do godz. 12:00.
Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.plw zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.
 
 
 
 
Organizator szkolenia: 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
Ul. 28 Lutego 16
78 – 400 Szczecinek
Tel.: 94 372 92 50 lub 94 372 92 47
Zaprasza zespół LPI:
Magdalena Wójciszyn
Joanna Grosicka
Katarzyna Śmiechowska
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona