Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Podziękowanie za służbę
06-09-2016

Podziękowanie za służbę

Data wydarzenia: 06-09-2016

W dniu dzisiejszym tj. 06 września odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Zarząd podziękował odchodzącemu na zaopatrzenie emerytalne Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim mł. bryg. Robertowi Buszcie za dotychczasową współpracę oraz za służbę na rzecz Ojczyzny i mieszkańców powiatu drawskiego.

Zarząd na swoim dziewięćdziesiątym posiedzeniu rozpatrywał wnioski, w tym: wniosek Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim o zwiększenie planu wydatków na 2016 rok, wniosek o wsparcie wydania Kalendarza Strażackiego na rok 2017 oraz wniosek o przyznanie nauczania indywidualnego dla uczennicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim.
Ponadto przyjęto porozumienie stron w sprawie rozwiązania umowy dzierżawy oraz podjęto uchwałę w sprawie materiałów planistycznych do projektu budżetu Powiatu Drawskiego na rok 2017 oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2017-2035.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona