Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Gem, set, mecz!
13-09-2016

Gem, set, mecz!

Data wydarzenia: 13-09-2016

To już czwarty raz Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Dziecka i Rodziny „Zwierciadło” zorganizował w dniu 10 września 2016 r. IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego. Impreza odbyła się w hali sportowej przy ulicy Dworcowej w Drawsku Pomorskim.

W turnieju zmierzyły się cztery drużyny: wychowankowie Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny z Drawska Pomorskiego, Gimnazjum nr 2 Zespołu Szkół w Złocieńcu, Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Monte Cassino ze Złocieńca oraz Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego z Trzcińca. Uczestnicy turnieju oraz kibice poza wrażeniami jakich dostarczyły rozgrywki, mogli korzystać z przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Zarówno młodzież, jak i dorośli uczestnicy imprezy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie podczas zorganizowanej przez firmę Hornet „Walce łuczników”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również fotobudka, dzięki której mogliśmy upamiętnić ten dzień. Dla odważnych było również mini studio tatuaży, do którego kolejka nie miała końca. Głodni i spragnieni uczestnicy Turnieju mogli liczyć na ciepłą lub słodką przekąskę w bufecie zorganizowanym przez wychowawców Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Drawsku Pomorskim.
Po pełnych wrażeń wszystkich rozgrywkach, przyszedł czas na werdykt:
I miejsce – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego z Trzcińca
II miejsce – Gimnazjum nr 2 Zespołu Szkół ze Złocieńca;
III miejsce – Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Monte Cassino ze Złocieńca;
IV – Wychowankowie Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny z Drawska Pomorskiego.
 
Nagrody wręczył Janusz Garbacz, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego. Wśród zaproszonych gości na trybunie pojawili się także: Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Darskowie Wioletta Smolich oraz Kierownik Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy Ośrodka Rehabilitacyjno – Kulturalnego w Drawsku Pomorskim Joanna Orzepowska, a  także trenerzy drużyn i oczywiście rodzice.
Impreza odbyła się w przynależącej do Gimnazjum hali sportowej przy ulicy Dworcowej 2a w Drawsku Pomorskim, dzięki uprzejmości Burmistrza Drawska Pomorskiego Zbigniewa Ptaka oraz Dyrektora Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim Małgorzaty Zawiłej.
Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz pomoc przy organizacji imprezy. Dziękujemy za dobrą zabawę!

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona