Starosta może zostać Człowiekiem Roku
03-10-2016

Starosta może zostać Człowiekiem Roku

Data wydarzenia: 03-10-2016

Z przyjemnością informujemy, że Starosta Drawski Stanisław Kuczyński otrzymał nominację w plebiscycie „Człowiek Roku”. Organizatorem jest Redakcja „Głosu Koszalińskiego”. Laureat tytułu zostanie wyłoniony w drodze sms-owego głosowania.

Jak pisze Redakcja „Głosu”, „Starosta znalazł pomysł na promocję powiatu drawskiego. Akcja Eksploracyjno-Historyczna pn. Jezioro Tajemnic spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mediów, turystów, płetwonurków, którzy tego lata tłumnie odwiedzali Pojezierze Drawskie. Setki artykułów prasowych, filmy, audycje radiowe spowodowały, że o jeziorze Drawsko było - i nadal jest - głośno w całym kraju.”.

Plebiscyt został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie, którego głosowanie potrwa do piątku, 21 października do północy, wyłonieni zostaną liderzy lokalni, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca (w Koszalinie i powiecie białogardzkim pierwsze pięć miejsc), tym samym awansują do etapu drugiego. W drugim etapie, głosami czytelników, zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają tytuł Osobowość Roku 2016 w każdej z trzech kategorii plebiscytu. Głosowanie w drugim etapie rozpocznie się w środę, 26 października i zakończ w piątek, 18 listopada o północy. Spośród kandydatów wszystkich kategorii drugiego etapu, kapituła plebiscytu wyłoni jednego laureata, któremu przyzna tytuł: Człowieka Roku 2016 Głosu Koszalińskiego.

Więcej: http://www.gk24.pl/plebiscyt/karta/stanislaw-kuczynski-drawsko-pomorskie,35781,1608275,t,id,kid.html