Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Pasowanie na przedszkolaka
10-10-2016

Pasowanie na przedszkolaka

Data wydarzenia: 10-10-2016

W środę, 5 października br. w drawskiej placówce Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, odbyło się uroczyste pasowanie przedszkolaków.

Maluchów, ich rodziców i zaprzyjaźnioną młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim powitała Beata Kuprowska - Wicedyrektor ZPE-T w Bobrowie. Uczniowie drawskiego Liceum przygotowali dla przedszkolaków specjalne prezenty: słodkie sówki oraz mobilne drzewo, na którym dzieci zawieszały liście ze swoimi imionami.
Najmłodsi wychowankowie placówki przystąpili do egzaminu przedszkolaka. Dzielnie i głośno odpowiadali na stawiane pytania, a wszelkie zadania wykonali z dużym zaangażowaniem. Chwile te uświetniły ich artystyczne występy. Przedstawiciel grupy przedszkolnej wraz z wychowawczynią złożył uroczystą przysięgę. Pani Wicedyrektor pasowała na przedszkolaka każdego wychowanka. Maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy, życzenia uśmiechu, radosnych chwil oraz wspaniałej zabawy.
Po części oficjalnej odbyła się zabawa dla najmłodszych, w której brali udział również uczniowie ZSP w Drawsku Pomorskim. Na zakończenie wszyscy razem skorzystali ze słodkiego poczęstunku.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona