Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Uśmiech w Poradni
11-10-2016

Uśmiech w Poradni

Data wydarzenia: 11-10-2016

Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Drawsku Pomorskim odwiedzili uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sucharskiego w Drawsku Pomorskim.

Święto to powstało z inicjatywy Harvey΄a Balla, który w 1963 roku stworzył „smiley'a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Ball chciał w ten sposób przypomnieć, że ludzie powinni częściej się uśmiechać i zwracać większą uwagę na spełnianie dobrych uczynków.
W związku z tym uczniowie z klasy trzeciej, którzy odwiedzili Poradnię, chcieli  przypomnieć wszystkim, jak ważny jest uśmiech i jak wiele dobrego może on zdziałać. 
Uczniowie razem z wychowawczynią Agatą Podgórną odwiedzili wszystkie gabinety w Poradni, a składając życzenia naklejali na drzwiach słoneczne uśmiechy, zaś pracownikom wręczali  uśmiechnięte słoneczka i samoprzylepne "smiley face".
- Dziękujemy za odwiedziny i życzymy, aby uśmiech  gościł na Waszych twarzach każdego dnia – podsumowuje zawsze uśmiechnięta Wioleta Kubik, Dyrektor placówki.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona