Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ważne dla przedsiębiorców
25-10-2016

Ważne dla przedsiębiorców

Data wydarzenia: 25-10-2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Środa z funduszami na inwestycje przedsiębiorstw – dotacje i pożyczki” które odbędzie się 09 listopada br. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy 28 Lutego 16.

 
Joanna Grosicka Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwości pozyskania środków unijnych przez przedsiębiorców na inwestycje w maszyny, urządzenia, sprzęt produkcyjny i wartości niematerialne oraz prawne prowadzące do:
  • wykreowania nowego lub zasadniczo ulepszonego produktu/ usługi,
  • zwiększenia efektywności produkcji przedsiębiorstwa,
  • zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego.
 
Podczas spotkania omówiona zostanie dokumentacja konkursowa dla działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
 
            Dodatkowo przedstawione zostaną zasady i warunki udzielania pożyczek na rozwój działalności gospodarczej w ramach Inicjatywy JEREMIE.
 
Spotkanie prowadzone będzie przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku.
Udział w spotkaniu  jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 13:00.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 08.11.2016 r. do godz. 12:00.
 
Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.
 
Organizator szkolenia: 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
Ul. 28 Lutego 16
78 – 400 Szczecinek
Tel.: 94 372 92 50 lub 94 372 92 47
Zaprasza zespół LPI:
Magdalena Wójciszyn
Katarzyna Śmiechowska
 
Plakat
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona