Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wielkie tournée Króla Lwa
27-10-2016

Wielkie tournée Króla Lwa

Data wydarzenia: 27-10-2016

25 i 26 października 2016 r. na scenicznych deskach Ośrodków Kultury w Złocieńcu i Czaplinku, Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie wystawił aż czterokrotnie spektakl pt. „Król Lew”.

 
 Spektakl obejrzało około 600 uczniów ze szkół podstawowych oraz dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli ze Złocieńca i Czaplinka.
 Bajka „Król Lew” w wykonaniu uczniów i nauczycieli ZPE-T oraz wychowanek z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku, to przepiękna opowieść o dorastaniu, przyjaźni, miłości i poświęceniu, ale także o „kręgu życia" – ktoś umiera, by ktoś mógł żyć. To opowieść o przyjaźni, którą można spotkać w najmniej oczekiwanych miejscach, wśród najmniej oczekiwanych osób, a wtedy dobro zawsze zwycięży ze złem.
 To niebywałe przedsięwzięcie ukazało społeczeństwu pozytywny obraz osób z różnymi niepełnosprawnościami, które potrafią kreować swoje postacie na naprawdę mistrzowskim poziomie. Zdolności aktorskie, taneczne, opanowanie tremy, właściwa postawa sceniczna, a także prawidłowa współpraca w zespole, to tylko niektóre z utrwalanych w trakcie prób umiejętności.
Satysfakcja i radość po udanych występach, gratulacje, rozbawiona publiczność oraz owacje na stojąco, to najlepsza nagroda dla występujących.
 Dyrekcja oraz pracownicy placówki w Bobrowie składają podziękowania dla Dyrektora ZOK w Złocieńcu Jolanty Smulskiej oraz Dyrektora CZOK w Czaplinku Mariusza Naruszewicza za owocną współpracę.

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona