Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Żołnierski mecz
17-11-2016

Żołnierski mecz

Data wydarzenia: 17-11-2016

We wtorek 8 listopada 2016r. na boisku „Orlik” odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, a kanadyjskimi żołnierzami.

Szkoła od wielu lat współpracuje z żołnierzami nie tylko z Polski, lecz również ze Stanów Zjednoczonych, czy właśnie Kanady. W ramach tej współpracy zorganizowano mecz piłki nożnej, który miał na celu zacieśnienie przyjaźni, dobrą zabawę oraz możliwość zaprezentowania umiejętności obu stron.
W ostatniej minucie meczu, gdy zanosiło się na remis, uczniowie zdobyli zwycięską bramkę i ostatecznie wygrali wynikiem 6-5. Mimo zaciętego spotkania, grę toczono z uśmiechem na twarzy i w duchu fair play. Po meczu Dyrektor szkoły wręczył dyplomy obydwu drużynom, a zawodnicy zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Na koniec żołnierze kanadyjscy zostali zaproszeni na poczęstunek w szkolnej stołówce.
Drużyna ZSP w Kaliszu Pomorskim wystąpiła w składzie: Banaszak Kacper, Kacperski Maciej, Jaworski Mateusz, Ziemnicki Oskar, Pieśkiewicz Michał, Głasek Patryk, Jackowiak Damian, Derewońko Kacper, Groblica Dominik, Preis Konrad, Grządziel Jan, Karczewski Kacper. Trenerzy: Stateczny Sebastian, Karol Kalina.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona