Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Trwa cykl Dni Otwartych w drawskiej Poradni
18-11-2016

Trwa cykl Dni Otwartych w drawskiej Poradni

Data wydarzenia: 18-11-2016

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, 10 listopada 2016 roku w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Drawsku Pomorskim odbył się Dzień Otwarty placówki pod hasłem: ,,Rozwój ruchowy dziecka a dojrzałość do nauki”.

 
W tym dniu wszyscy pracownicy pedagogiczni dokonywali oceny rozwoju dzieci w zakresie motoryki dużej i małej, która jest jednym z warunków przy ocenie dojrzałości szkolnej oraz odnoszeniu sukcesów edukacyjnych.
W ramach planowanego w roku szkolnym 2016/2017 przez Poradnię cyklu Dni Otwartych, tego dnia rodzice mogli dokonać oceny poziomu rozwoju ruchowego dzieci poprzez indywidualną diagnozę wykonaną przez specjalistów. Oprócz możliwości wykonania testów sprawnościowych przez dzieci, rodzice uzyskiwali informacje dotyczące rozwoju psychoruchowego dzieci i możliwości stymulacyjnych motoryki dużej i małej oraz norm rozwojowych.
W związku z dużym zainteresowaniem rodziców, w grudniu br. odbędzie się kolejny Dzień Otwarty organizowany przez pracowników poradni, który będzie odpowiedzią na zgłaszane potrzeby.

 

 

 

 

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona