Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Pokazali efekty ciężkiej pracy
21-11-2016

Pokazali efekty ciężkiej pracy

Data wydarzenia: 21-11-2016

17 listopada 2016 roku odbył się ,,Dzień Projektów” w Gimnazjum dla Dorosłych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.

Jest to bardzo ważna uroczystość, zwłaszcza dla uczniów klasy trzeciej, którzy w tym dniu prezentują przed dyrekcją szkoły, gronem pedagogicznym oraz swoimi koleżankami i kolegami efekty swojej ciężkiej pracy projektowej, prowadzonej pod bacznym okiem nauczycieli.
Wystąpienia uczniów dotyczyły m.in. zagadnień z biologii, literatury polskiej, matematyki. Grupa, której opiekunem jest Lidia Bernad – Raby, zwróciła uwagę na problem odpowiedniego odżywiania w kontekście profilaktyki prozdrowotnej. Z kolei wystąpienie uczniów pracujących pod kierunkiem Anny Górzyńskiej skoncentrowało się na najpiękniejszych wyznaniach miłosnych w literaturze polskiej. Natomiast o niemieckich noblistach i ich wkładzie w rozwój cywilizacji opowiedziała grupa pod kierunkiem Ireneusza Makowskiego. Prezentacją o liczbach, nawet o boskiej liczbie, przenieśli w świat matematyki uczniowie pod kierunkiem Joanny Skurczyńskiej. Projekt pod kierunkiem Krzysztofa Wieczorka odwoływał się do wpływu starożytnej Grecji na współczesną cywilizację.
Po zakończeniu wszystkich prezentacji Dyrektor Lidia Borzymowska, Wicedyrektor Małgorzata Jasyk oraz Wicedyrektor Iwona Kucharska odniosły się do uczniowskich wystąpień. Zaprezentowane efekty pracy zespołowej pokazały, że uczniowie mają ciekawe pomysły, są otwarci i świetnie radzą sobie z publicznymi wystąpieniami. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona