Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

"Przedsiębiorcą Być!" - warsztaty
28-11-2016

"Przedsiębiorcą Być!" - warsztaty

Data wydarzenia: 28-11-2016

W dniach 15.11 i 22.11.2016 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa! zorganizowała warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców „Przedsiębiorcą Być!”.

Jak wskazują dane Urzędu Pracy w roku 2013 r. w ramach wsparcia urzędu 77 osób rozpoczęło działalność gospodarczą, w 2014 roku były to już 93 osoby, w kolejnym 2015 roku 96 osób, a w 2016 roku 71 osób. Dane wyraźnie wskazują, że wielu mieszkańców Powiatu Drawskiego decyduje się na rozpoczęcie działalności, co przekłada się również na chęć pozyskiwania wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.
Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa! wyszła więc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych przedsiębiorców i przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Drawsku Pomorskim zorganizowała warsztaty z zakresu procesu zakładania i finansowania własnej firmy. Spotkanie poprowadzili eksperci z firmy Tax Care: Michał Górniak i Kamil Dąbrowski.
W spotkaniach udział wzięło ogółem 41 osób bezrobotnych planujących w najbliższym czasie rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona