Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ładunek pozytywnych emocji
28-11-2016

Ładunek pozytywnych emocji

Data wydarzenia: 28-11-2016

W ramach „Tygodnia życzliwości" Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim zorganizował akcję rozdawania darmowych „przytulasów”.

W tym dniu uczniowie na ulicach miasta, w  sklepach oraz różnego typu instytucjach zachęcali ludzi do spontanicznego wyrażenia emocji poprzez przytulanie się. Zawitali również do Starostwa Powiatowego, gdzie zostali sympatycznie „przytuleni” przez Stanisława Kuczyńskiego Starostę Drawskiego, współpracowników, a także klientów urzędu. Uczniowie odwiedzili również drawską podstawówkę, pracowników Straży Pożarnej, Poczty Polskiej i wiele innych miejsc.
Akcja spotkała się z olbrzymim odzewem. Takiego ogromu  ludzkiej życzliwości, otwartości i sympatii dawno na ulicach nie było. Rozdano w ciągu dwóch godzin około 500 uścisków. Ściskali się duzi i mali, starsi i młodsi!
Samorząd Uczniowski stara się wszechstronnie działać i rozwijać swe umiejętności w zakresie: przedsiębiorczości, komunikowania się, budowania relacji interpersonalnych, podejmowania i realizacji inicjatyw. Przy wsparciu Dyrektor Lidii Borzymowskiej kreuje życie nie tylko szkoły, ale i społeczności lokalnej.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona