Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Grudniowe spotkanie mikołajkowe
05-12-2016

Grudniowe spotkanie mikołajkowe

Data wydarzenia: 05-12-2016

Udana zabawa, wspólnie spędzony czas, piękne wspomnienia… - tak można określić atmosferę zabawy mikołajkowej zorganizowanej przez Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie.

Tegoroczne Mikołajki zgromadziły uczniów i podopiecznych ZPE-T w Bobrowie, uczniów szkoły podstawowej z Drawska Pomorskiego, wolontariuszy ze szkół Ponadgimnazjalnych z Drawska Pomorskiego i Czaplinka oraz z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Czaplinka, rodziców i opiekunów uczniów. Tego dnia nie zabrakło również przedstawicieli władz powiatowych: Etatowego Członka Zarządu Powiatu Drawskiego Janusza Garbacza, Członka Zarządu Janiny Jung i Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Drawskiego Marka Banaszka.
Zebranych gości serdecznie powitał dyrektor ZPE-T w Bobrowie Krystian Ignacak. W trakcie zabawy mikołajkowej rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą bombkę. Były też tańce, na nutę zespołu muzycznego „INCYDENT”, który tego dnia grał charytatywnie. Atrakcji było co niemiara – mikołajkowa zumba zachęciła wszystkich do zabawy na parkiecie, a konkursy urozmaicały czas tańców. W Kreatywnej Sali Zabaw najmłodsi mogli wziąć udział w wielu zajęciach plastycznych: przygotowywali papierowe choinki, mikołajów,  tworzyli niesamowite zimowe drzewa. Maluchy mogły skorzystać także z mini- zajęć
z sensoplastyki. O uczestnikach nie zapomniał oczywiście Święty Mikołaj, który przybył na zabawę z workiem pełnym słodkości.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona