Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kto zostanie „Dziewczyną Jeziora Tajemnic 2017”?
16-12-2016

Kto zostanie „Dziewczyną Jeziora Tajemnic 2017”?

Data wydarzenia: 16-12-2016

Na dzisiejszym, sto siódmym posiedzeniu, Zarząd Powiatu Drawskiego podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na „Dziewczynę Akcji Eksploracyjno-Historycznej Jezioro Tajemnic”. Celem konkursu jest wybór osoby, której wizerunek zostanie wykorzystany do promocji Akcji Jezioro Tajemnic w roku 2017.

Konkurs ma wystartować 2 stycznia 2017 roku. Od tego momentu, do 14 stycznia, będzie można nadsyłać zdjęcia kandydatek do tytułu. Później, przez miesiąc, odbędzie się głosowanie poprzez dodawanie „polubień” na dane zdjęcie (wygra kandydatka, która otrzyma największą ich liczbę). Aby to umożliwić, fotografie zostaną opublikowane na profilu społecznościowym  Akcji „Jezioro Tajemnic”. Czternastego lutego komisja w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim podliczy oddane „głosy”. Wizerunek „Dziewczyny Jeziora Tajemnic” zostanie wykorzystany na publikacjach związanych z Akcją, na stronach internetowych, czy bannerach. Przewidziano także 1000 zł nagrody dla laureatki oraz możliwość przyznania wyróżnień. Zarząd serdecznie zaprasza do udziału pełnoletnie kandydatki.
Podjęto także uchwałę m.in. w sprawie przeznaczenia do wynajęcia nieruchomości będącej własnością Powiatu Drawskiego oraz uzgodniono termin realizacji zaleceń Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora w Szczecinie.
Zarząd rozpatrywał również dwa wnioski o wyrażenie zgody na odpłatne przekazanie pojazdów do stacji demontażu pojazdów,  a także wniosek Powiatowego Urzędu Pracy o nieodpłatne przekazanie mebli. Dyskutowano również nad kwestiami organizacyjnymi dotyczącymi planowanego na przyszły  rok Powiatowego Przeglądu Jasełek i Widowisk Kolędniczych, Kolęd i Pastorałek. Postanowiono także o ogłoszeniu konkursu na stanowisko Dyrektora Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) oraz Janina Jung (Członek Zarządu).

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona