Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Najlepsi na apelu
27-01-2017

Najlepsi na apelu

Data wydarzenia: 27-01-2017

W ostatnim tygodniu stycznia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim odbyły się apele i spotkania z rodzicami, na których Dyrektor Lidia Borzymowska podsumowała osiągnięcia uczniów w pierwszym semestrze.

Wyróżnione zostały klasy o najwyższej średniej w nauce, zachowaniu i frekwencji. W szczególny sposób wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz wzorową frekwencję. W dalszej części spotkań przedstawiono liczne sukcesy uczniowskie w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych.
W ZSP najwyższą średnią uzyskali: w Gimnazjum dla Dorosłych - Karolina Sęczkowska, Małgorzata Olszewska oraz Joanna Mościńska; w Liceum Ogólnokształcącym - Maciej Kraska, Aleksandra Kaczmarek, Maciej Sadowski, Kamila Prabucka, Lena Kornaś, Zofia Zbożnik oraz Adriana Kałucka; w Technikum - Wiktoria Deptuła, Klaudia Zadrożna, Urszula Tyda, Alicja Borysiewicz oraz Filip Marek oraz w Zasadniczej Szkole Zawodowej - Zuzann Pasieka, Jagoda Mazur, Dawid Dziankowski, Klaudia Bartnik oraz Sara Olejnik.
Ponadto w trakcie spotkań zabrali głos przedstawiciele żandarmerii wojskowej oraz przedstawiciele Królewskiej Żandarmerii Holandii (Koninklijke Marechaussee), aby przypomnieć i podkreślić konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.
W spotkaniach uczestniczyły przewodniczące Rady Rodziców: Jowita Ostrowska oraz Aleksandra Felińska.
Na zakończenie Dyrekcja życzyła wszystkim udanego wypoczynku w czasie ferii zimowych oraz dużo zapału w zdobywania wiedzy. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona