Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dziś Dzień Pracownika Publicznych Służ Zatrudnienia
27-01-2017

Dziś Dzień Pracownika Publicznych Służ Zatrudnienia

Data wydarzenia: 27-01-2017

„Dzień 27 stycznia ustanawia się Dniem Pracownika Publicznych Służ Zatrudnienia”. Takie słowa od 2010 widnieją w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. W tym dniu Stanisław Kuczyński gościł w Powiatowym Urzędzie Pracy w Drawsku Pomorskim oraz jego agendach z życzeniami.

Będąc w Filii w Czaplinku, Starosta Drawski zwrócił uwagę na to, że pomoc niesiona drugiemu człowiekowi zawsze zmieni Jego sytuację, a to przyczyni się do lepszego funkcjonowania w rodzinie, społeczeństwie, jak również na lokalnym rynku pracy.
Następnie Starosta złożył życzenia pracownikom w Filii w Złocieńcu, gdzie również zwrócił uwagę na pracęna rzecz pracodawców, osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie drawskim.
Spotkanie w PUP w Drawsku Pomorskim było doskonałą okazją do złożenia osobiście podziękowań wszystkim pracownikom publicznych służb zatrudnienia powiatu drawskiego za zaangażowanie i profesjonalizm wkładany w codzienną pracę.
Święto Publicznych Służb Zatrudnienia wyróżnia urzędy pracy, jako poważnego kreatora na rynku pracy, wskazując na dotychczasową aktywność na rzecz rynku pracy, podkreślając zaangażowanie w  sukcesy niesienia pomocy innym ludziom. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona