Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

80 tysięcy dla chętnych!
06-02-2017

80 tysięcy dla chętnych!

Data wydarzenia: 06-02-2017

Wsparcie w starcie już dostępne. Niskooprocentowane pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej (0,44% w skali roku) bez wkładu własnego, prowizji i opłat, z maksymalnym okresem spłaty do 7 lat.

Zapraszamy do Drawskiego Powiatowego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wszystkich absolwentów, studentów i bezrobotnych z woj. Zachodniopomorskiego, zainteresowanych uzyskaniem niskooprocentowanej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej (0,44% w skali roku) bez wkładu własnego, prowizji i opłat, z maksymalnym okresem spłaty do 7 lat. Maksymalna wartość pożyczki na rozpoczęcie działalności wynosi 80 381,60 zł. Dodatkowo, w ofercie znajdują się pożyczki na utworzenie stanowisk pracy, których maksymalna wartość wynosi 24 114,48 zł.
 
Na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Polska Fundacja Przedsiębiorczości  realizuje Program „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II”. Celem projektu jest zapewnienie wsparcia finansowego, szkoleniowego i doradczego dla planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub dla przedsiębiorców na utworzenie stanowiska pracy. 
 
Zapraszamy do kontaktu:
Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Starostwo Powiatowe
Pl. E. Orzeszkowej 3
78-500 Drawsko Pomorskie
tel. 94 363 07 63
 
Do pobrania:
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona