Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zarząd o odnawialnych źródłach energii
15-02-2017

Zarząd o odnawialnych źródłach energii

Data wydarzenia: 15-02-2017

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego, na którym opiniowano projekt uchwały Rady Powiatu w sprawie przystąpienia do realizacji projektu „Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii na wybranych budynkach użyteczności publicznej Powiatu Drawskiego” w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Projektem objęte zostaną jednostki organizacyjne Powiatu Drawskiego. Jego celem jest budowa, rozbudowa, modernizacja jednostek wytwarzających energię elektryczną i/lub cieplną z odnawialnych źródeł energii, przede wszystkim w oparciu o biomasę, biogaz i energię słoneczną.
Zarząd na swoim sto szesnastym posiedzeniu omawiał sprawozdanie z działalności Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy Ośrodka Rehabilitacyjno-Kulturalnego w Drawsku Pomorskim.
Rozpatrywano wniosek o wsparcie finansowe wycieczki klas maturalnych do Częstochowy, Krakowa, Wadowic i Oświęcimia.
Ponadto przyjęto informację nt. stanu taboru samochodowego Zarządu Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim oraz informację nt. stanu pokrycia dachowego budynku Starostwa Powiatowego.
Podjęto również uchwałę w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na 2017 rok.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski(Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona