Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ferie w Poradni
22-02-2017

Ferie w Poradni

Data wydarzenia: 22-02-2017

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w dniach od 13.02.2017r. - do 17.02.2017r. uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej w Drawsku Pomorskim.

 
W ramach zajęć odbywały się warsztaty,  na których dzieci miały możliwość wykonywania ciekawych prac artystycznych rozwijających inwencję twórczą: bałwanków z bawełny i waty,  walentynkowych  serduszek, pudełek na przybory. Dzieci doskonaliły sprawność artykulacyjną, wymowę, analizę i syntezę słuchową, wzrokową, ćwiczyły pamięć wykorzystując logopedyczny program interaktywny.     Uczestnicy mieli także możliwość rozwijania zainteresowań związanych z regionem drawskim połączonym z promowaniem i wspieraniem czytelnictwa, dzięki wysłuchaniu legendy ,,O kocich zjawach” pochodzącej z książki Jarosława Leszczełowskiego ,,W krainie legend Pojezierza Drawskiego”. Po wysłuchaniu legendy maluchy  odpowiadały na pytania  dotyczące przeczytanych historii związanych z baśniowym obrazem pięknych okolic Pojezierza Drawskiego.
Zajęcia dotyczyły także zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego,  bezpiecznego korzystania z komputera i internetu dzięki zajęciom ,,NECIO”. Uczniowie spędzili w Poradni miłe chwile wypełnione śmiechem i zabawą połączonej z nauką i zdobywaniem nowych informacji.
Czas ten wypełniała zabawa połączona ze zdobywaniem nowych wiadomości i umiejętności.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona