Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Jakie zmiany w prawie pracy?
07-03-2017

Jakie zmiany w prawie pracy?

Data wydarzenia: 07-03-2017

Z inicjatywy Drawskiego Powiatowego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działającego w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim w dniu 6 marca 2017 r. odbyło się szkolenie dotyczące prawa pracy.

Uczestników szkolenia, głównie pracowników działów kadr i osoby prowadzące biura rachunkowe z terenu powiatu, przywitał Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. W szkoleniu  wzięło udział 30 osób.
Prelekcję poprowadziła Maja Grzegorczyk, doświadczony trener z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, radca prawny, specjalista prawa pracy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne szkolenia. Ponawiamy również prośbę o propozycje tematów szkoleń, którymi byliby Państwo zainteresowani. Propozycje proszę przesyłać na adres dpcwp@powiatdrawski.pl
Przypominamy, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości posiada Regionalny Fundusz Pożyczkowy „POMERANUS”, który oferuje pożyczki dla mikro i małych przedsiębiorstw. Punkt Obsługi Funduszu znajduje się w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim, w Drawskim Powiatowym Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie tel. 94 36 30 763.

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona