Pożegnanie ze Sztandarem
13-03-2017

Pożegnanie ze Sztandarem

Data wydarzenia: 13-03-2017

W piątek, 10 marca 2017 r. odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim. W uroczystości udział wzięli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Wicestarosta Jacek Kozłowski.

Inspektor Jarosław Smolarek funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim pełnił od 1 marca 2008 roku. Ze służbą w Policji związany jest od 21 lat, a dokładnie od 22 stycznia 1996 roku.
Komendant J. Smolarek podczas uroczystości podziękował osobom, które przez wiele lat współpracowały z jednostką i dzięki nim zrealizowano wiele przedsięwzięć na rzecz bezpieczeństwa powiatu drawskiego. Takie podziękowanie otrzymał m.in. Starosta Drawski.
Starosta wraz z Wicestarostą w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Drawskiego podziękowali Komendantowi za współpracę i wieloletnią służbę, życząc aby nowy etap w życiu był okresem wykorzystanych szans i spełnionych nadziei.