Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Walne z pożarem w tle
14-03-2017

Walne z pożarem w tle

Data wydarzenia: 14-03-2017

W sobotę, 11 marca 2017 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Worowie. W spotkaniu udział wzięli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Wicestarosta Jacek Kozłowski.

Zebranie rozpoczęło się z półtoragodzinnym opóźnieniem, ponieważ tuż przez jego rozpoczęciem strażacy musieli wykazać się gotowością bojową - dwa zastępy zostały zadysponowane do pożaru w Kiełpinie (gm. Ostrowice).
Po opanowaniu sytuacji i powrocie strażaków do strażnicy, Prezes OSP w Nowym Worowie dh Mateusz Waszczyk przywitał przybyłych gości i rozpoczął zebranie. Jednym z głównym punktów spotkania było podsumowanie działalności jednostki za 2016 rok. Następnie nastąpiło oficjalne odebranie dachu, którego remont wsparto Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim kwotą 25.000,00 zł. Kolejne 25.000,00 zł, mimo niezwykle trudnej sytuacji, przekazała Gmina Ostrowice.
W zebraniu udział wzięli m.in. Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Paweł Dymecki, Komendant Gminny OSP Radny Rady Powiatu Drawskiego Ireneusz Adamczyk, Prezes Gminny OSP Wacław Micewski, druhny i druhowie oraz członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona