Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Piłka w grze
16-03-2017

Piłka w grze

Data wydarzenia: 16-03-2017

W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju udział wzięli uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych z Czaplinka, Złocieńca, Kalisza Pomorskiego i Drawska Pomorskiego. Był to kolejny turniej w ramach powiatowej Licealiady. W kategorii dziewcząt rywalizowały trzy drużyny: ZSP Kalisz Pom., ZSP Złocieniec i ZSP Drawsko Pom. Po emocjonujących zmaganiach na boisku zespół siatkarek z Drawska Pomorskiego wygrał wszystkie swoje mecze zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobyły uczennice ze Złocieńca, trzecie z Kalisza Pom. Natomiast w kategorii chłopców zwyciężyli siatkarze z ZSP Czaplinek przed ZSP Drawsko Pom. i ZSP Kalisz Pom.
Siatkarki z ZSP Drawsko Pom. i siatkarze z ZSP Czaplinek będą reprezentować Powiat Drawski na etapie regionalnym wojewódzkiej Licealiady.
Skład drużyny dziewcząt z ZSP Drawsko Pom: Aleksandra Pawłowska, Angela Nowik, Natalia Strajch, Kinga Kazmierczak, Karolina Milczarek, Natalia Frutczak, Paula Hofman, Martyna Retkowska.
Skład zespołu chłopców z ZSP Drawsko Pom: Jędrzej Jakubowski, Michał Chrypo, Łukasz Hofman, Przemek Kowalik, Michał Walkowiak, Aleksander Fedro, Dawid Hańczak, Michał Bierzanowski, Damian Belnik, Mateusz Kowalski.
Opiekunem zespołów był Andrzej Pedrycz.

                                                                                            

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona