Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich
22-03-2017

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Data wydarzenia: 22-03-2017

Uczniowie klasy I i II Technikum w zawodzie technik technologii drewna w Czaplinku uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym na Międzynarodowe Targi Poznańskie związane z branżą meblarską, które odbyły się w dniach 14-17 marca 2017 roku.

Międzynarodowe Targi Poznańskie odbyły w trzech obszarach:
1. Arena DESIGNE – miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie design.
2. Targi MEBLE POLSKA - największe wydarzenie dla branży meblarskiej w Polsce. Podczas Targów prezentowana jest oferta największej w Polsce grupy producentów mebli.
3. HOME DECOR – największa w kraju prezentacja wnętrzarskich nowości i inspiracji branży dekoracyjnej.
Dzięki udziałowi w Targach uczniowie mieli możliwość zaobserwować kierunki i tendencje rozwoju przemysłu meblarskiego, zobaczyć współpracę z innymi branżami, które współpracują ze sobą, uzupełniają się dla wspólnego sukcesu. Zobaczyli, że meblarstwo zaczyna się w szkole, rozwija na uczelniach wyższych, a następnie jest kontynuowane w pracy zawodowej.
Podziękowania za współpracę i możliwość zwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich należą się Dyrektorowi oddziału IMOS Polska Krzysztofowi Rykowskiemu.
Opiekunem wyjazdu był Mirosław Staniszewski, a wejście na Targi odbyło się na zaproszenie firmy IMOS.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona