Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Podium w województwie
27-03-2017

Podium w województwie

Data wydarzenia: 27-03-2017

W środę 22 marca 2017 r. w II LO w Szczecinie odbył się Turniej Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W pojedynku o 3 miejsce zespół siatkarek z Drawska Pomorskiego zmierzył się z I LO Stargard, wygrywając pewnie 2:0.

Na starcie stanęły zespoły szkół ponadgimnazjalnych, które wygrały rywalizację w swoich powiatach oraz zespół reprezentujący gospodarza imprezy - Miasto Szczecin. W turnieju uczestniczyły następujące szkoły:  II LO Szczecin,  I LO Stargard, ZS nr 3 Wałcz, ZS Resko,  ZSP Drawsko Pom.
Po losowaniu i dokonaniu podziału na dwie grupy, drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim trafiła do grupy pierwszej wraz z zespołem II LO Szczecin. Drugą grupę utworzyły reprezentantki z Reska, Wałcza i Stargardu. Siatkarki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim w pierwszym meczu uległy zespołowi ze Szczecina 2:0. W grupie drugiej pierwsze miejsce zajęły siatkarki ZS nr 3 w Wałczu przed I LO Stargard i ZS Resko.
Ostatecznie I miejsce w turnieju zajęły siatkarki II LO Szczecin przed ZS nr 3 w Wałczu. Czwarta lokata przypadła ekipie ze Stargardu, a piąta zespołowi z Reska.
Skład drawskiej drużyny: Natalia Frutczak, Klaudia Gibas, Paula Hofman,  Kinga Kaźmierczak, Karolina Milczarek, Angelika Nowik, Aleksandra Pawłowska, Martyna Retkowska, Natalia Strajch, Julia Jakubowska. Opiekunem zespołu był Andrzej Pedrycz.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona