Legendy dotarły do Nowego Worowa
28-03-2017

Legendy dotarły do Nowego Worowa

Data wydarzenia: 28-03-2017

W poniedziałek 27 marca br. kolejne egzemplarze publikacji „W krainie legend Pojezierza Drawskiego” zostały przekazane do placówki oświatowej. Tym razem książki autorstwa Jarosława Leszczełowskiego trafiły do Szkoły Podstawowej w Nowym Worowie. Przekazania publikacji w imieniu Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego dokonał Wicestarosta Jacek Kozłowski

W czasie spotkania z uczniami Wicestaroście został zaprezentowany relaksacyjny program nauki języków obcych, obecnie realizowany przez szkołę. Miłym akcentem spotkania było przekazanie przez Dyrektor szkoły Agnieszkę Oleszczuk podziękowań dla Starostów za bezinteresowne zaangażowanie i wsparcie.
Niebawem kolejne publikacje „W krainie legend Pojezierza Drawskiego” dotrą do następnych placówek oświatowych i bibliotek.
Zachęcamy uczniów do czytania legend, ponieważ jeszcze w tym roku władze samorządowe Powiatu Drawskiego przeprowadzą konkursy związane z tematyką tej publikacji, dzięki której jej odbiorcy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę, a tym samym znajomość regionu z którego pochodzą.