Nasze spotkania ze smakiem
29-03-2017

Nasze spotkania ze smakiem

Data wydarzenia: 29-03-2017

W dniu 27 marca br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się robocze spotkanie poświęcone stymulowaniu rozwoju lokalnej gastronomii.

Spotkanie otworzył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, a poprowadził je Wicestarosta Jacek Kozłowski. Wśród zaproszonych gości znajdowali się przede wszystkim lokalni usługodawcy
i przedsiębiorcy z branży gastronomicznej z Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Czaplinka i Kalisza Pomorskiego. Swoją propozycję współpracy przedstawiła także Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki.
Głównym celem spotkania było podjęcie próby utworzenia wspólnej oferty gastronomicznej dla wojsk stacjonujących na terenie powiatu drawskiego poprzez założenie tematycznej, dwujęzycznej strony internetowej oraz mapki turystycznej zawierającej wszystkie punkty gastronomiczne w powiecie. Pokrótce przedstawiono także propozycję współpracy w ramach akcji promocyjnej „Maj z rabatem". Przedyskutowano także mocne i słabe strony lokalnej branży gastronomicznej. Dziękujemy za spotkanie!